<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=622230862360186&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Co nowego

Papryka faszerowana ciecierzycą na międzynarodowy dzień bez mięsa!

20 marca jest światowym dniem bez mięsa więc spróbujcie tej pięknej niedzieli odstawić na bok cały mięsny asortyment i zwrócić swoją uwagę ku odżywczym i przepysznym warzywom, słodkim i kolorowym owocom, strączkom i innym produktom wegetariańskim! A poniżej przepis na paprykę faszerowaną ciecierzycą :) 

„Fat burnery” czyli suplementy wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej

Grupa suplementów nazywana „fat burnerami” jest jedną z najchętniej wybieranych wśród konsumentów trenujących i nietrenujących, którzy chcą przyspieszyć zrzucanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Na rynku dostępnych jest mnóstwo suplementów tego typu, jednakże nie wszystkie w rzeczywistości mają związek ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Niektóre z suplementów tego rodzaju tylko pozornie zmniejszają masę ciała wywołując efekt moczopędny, przeczyszczający lub spowalniając metabolizm w celu ...

Koktajl z pomarańczą

Tym razem coś dla miłośników koktajli oraz zapracowanych. Przepis łatwy, szybki i przepyszny!

Rabat -50zł na Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn

Podarujcie zdrowie swojej drugiej połówce!

Owsianka z chia i mandarynką - łatwa, szybka i przepyszna

Za oknem zimno, trzeba rano wstać a co gorsza nie wiecie co zjeść... Na pomoc przychodzi owsianka, którą można wykonwać w 10 minut. Jako student owsiankę jadłem chyba na każdy możliwy sposób także na ten! Spróbujcie i przekonajcie się czy jest ona warta polecenia.

Wodorowęglan sodu i na co on komu?

Wodorowęglan jest produkowany przez nasz organizm oraz odgrywa kluczową rolę w utrzymywaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Suplementacja wodorowęglanu sodu może pomóc w bezpiecznym podwyższeniu poziomu wodorowęglanów we krwi co pozwala skuteczniej pochłonąć nadmiar kwasów produkowanych podczas przedłużonych, wysoko intensywnych sesji treningowych zmniejszając zmęczenie oraz poprawiając wyniki. Zatem jak się zabrać do suplementacji?

Back

POKAŻ